Hakkımızda

HİKAYEMİZ

netQ Yazılım sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli, sürdürülebilir iş dostluğunu ilke edinen netQ Yazılım, birçok seçkin firmanın yazılım ve altyapısı konusunda projeler üreterek katma değer sağlamaktadır.
Hakkımızda

"Geleceğin sürdürülebilir dijital, teknolojik yazılım çözümlerini üretiyoruz."

PROFESYONEL KADRO

Yazılım alanında deneyimli ve profesyonel kadrosuyla alternatifli paketler ve çözümler sunan netQ Yazılım; gelişen teknolojileri sizin için takip ederek yeni proje ve yazılım çözümleriyle müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmak için çalışır.

ÇÖZÜM ORTAĞI

Çözüm ortağı olduğu firmaların ar-ge (araştırma-geliştirme) çalışmalarını 10 yılı aşkın bilgi birikimini harmanlayarak, kendi öz kaynaklarını kullanarak, deneyimli - profesyonel - dinamik kadrosu ve teknolojik altyapısıyla hizmet sağlamaktadır.

NE YAPIYORUZ?

Müşterilerimizin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak müşterileri, iş ortakları, çalışanları, yatırımcıları ve tüm paydaşlarıyla birlikte geleceği kodluyoruz. Müşterileri için iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratıyoruz.

ORTAKLARIMIZIN İLERLEMESİNE YARDIMCI OLUYORUZ

Strateji & Araştırma, Markalaşma, İnteraktif, İletişim ve Yaratıcı Prodüksiyon
TEMELLERİMİZ

TEMELLERİMİZ

Türkiye’nin yazılım kuruluşu netQ Yazılım, kurulduğundan itibaren sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. netQ Yazılım mikro işletmelerden kurumsal büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için uygulama yazılımı çözümlerini sunuyor. Ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artıran müşterilerinin büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyor.

İLKELERİMİZ

  • İşe Sahip Çıkmak
  • Empati Kurmak
  • Liderlik Etmek
  • En İyisini Yapmak
  • Mükemmeliyetçilik
  • Cesaretlenmek
Müşterilerimize, işbirliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratıyoruz.

Kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızda yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgilere ve açıklama metinlerinden ulaşabilirsiniz.