Kariyer

Bizimle geleceğe adım atın!

Vizyonumuz, işimizi büyütürken büyümemizden kaynaklanan çevresel ayak izimizi azaltmak ve pozitif sosyal etkimizi artırmaktır. AÇIK POZİSYONLAR
Kariyer

"Üretmekten keyif alıyor ve sürekli olarak büyüyoruz."

Arayışımızın devam etmekte olduğu pozisyonlarımızı sizin için listeledik. Kendiniz için uygun bir pozisyon göremediyseniz; aşağıdaki alandan yada info@netqsoft.com adresimizden CV’nizi bize gönderin, önümüzdeki dönemlerde sizinle tanışma fırsatı yakalayalım.

KARİYER

Açık Pozisyonlar

netQ Soft bünyesindeki açık pozisyonlarla ilgili güncel iş ilanlarına, netQSoft Linkedin hesabımız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için LinkedIn profilimizi ziyaret edebilirsiniz.

Genel ve Staj Başvurunuzu güncel özgeçmişinizle birlikte Linkedin adresinden yapabilirsiniz. Tüm başvurular aday veri tabanımıza kaydedilerek gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, kariyer yolculuğunuzda başarılar dileriz.

netQ Ekibi

netQ Ekibi

Sizleri ekibimizde görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Bizim dünyamızı keşfedin

Dijitalleşmeden otomasyona kadar uzanan bir çerçeve içinde, yaşadığınız şehirlerde ve çalıştığınız iş yerlerinde değişimler yaratıyoruz. netQ Yazılım bir parçası olmak, her gün önünüze çıkan karmaşık sorunları çözmenize olanak sağlar. Daha fazlasını öğrenmek için dünyamızı keşfedin.

Kariyerinizden daha fazlasını değiştirin

Önemli bir alanda üstesinden gelebileceğiniz yeni ve zorlu bir görev mi arıyorsunuz? Fırsatlar sınırsız - seçim sizin.
Kariyer
Kariyer

Kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızda yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgilere ve açıklama metinlerinden ulaşabilirsiniz.