POS Mağaza Yönetim

Yeni nesil perakende mağazacılık yönetimi!

netQ Mağaza Yönetimiyle ürünlerinizi, siparişlerinizi ve müşterilerinizi tek bir yerden yönetebilir, iş performansınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca, mağaza ve satış kanallarına özel katalog ve fiyat listeleri yaratmanızı sağlayan netQ POS, sürdürülebilir bir satış platformu sunar. Bulut Tabanlı Pratik, Kullanımı Kolay ve Ekonomik!

Bizimle

İletişime Geçin

İster yüz noktalı perakendeci ister bayi kanalı olan toptancı olun, netQ, küçük ve orta öçekli işletme sahiplerine stok, sipariş ve müşterilerini tek bir yerden yönetme imkanı sağlar.Perakende satış ve mağaza yönetimi programı ile satın almadan kasaya dek satış ve müşteri yönetiminin her aşamasını hızlı ve pratik hale getirebilir, tüm satış sürecinizi tek bir ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

Genel Özellikler

Sınırsız Olun!

Sisteme sayısız satış ve müşteri tanımlayabilirsiniz. Satış irsaliyesi düzenleyebilir, irsaliyelerinizi hızlıca faturaya dönüştürebilirsiniz. Belli zaman aralıkları için analiz ve rapor oluşturabilir, satış taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.

Çalışanlar Arasında İletişim!

Çalışanlarınız arasındaki iletişim ve bilgi paylaşımını hızlandırıp aynı zamanda personel performans takip programı olarak kullanabilirsiniz.

Veri Akışını Kontrol Altına Alın!

Depo ve stoklarınızı takip edebilir, gerektiğinde hızlıca yeni sipariş verip satın alma yapabilir; stok takip programı olarak kullanabilirsiniz.

Rapor ve Analizlerle İşinizi Kolaylaştırın!

Satış hacminizi ve kârlılığınızı anlık olarak izleyebilir, nakit akışınızı ve cironuzu kontrol altına tutabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME

Sıkça Sorulan Sorular

netQ Soft internet sitesinden "Bilgi Edin" butonuna tıklayın ve açılan iletişim formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı ister webden ister cepten 14 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.
netQ Soft yazılımları sizi yormamak için basit bir arayüzle tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanan herkes sisteme girdiği andan itibaren kolaylıkla işlemlerini yapabilir.
Girilen veriler netQ Yazılım güvencesi altında saklanır. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerinde kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
Verileriniz bulut üzerinde anlık olarak yedeklendiği için ekstra veri yedekleme ihtiyacı söz konusu değildir. Yine de yedekleme yapmak isterseniz, bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından Excel formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte saklayabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri ekibimizin sunduğu ücretsiz destek hizmetlerine destek@netqyazilim.com adresine e-posta göndererek, uygulamanın içindeki Canlı Destek bölümünden online mesaj yazarak ya da hafta içi her gün 09:00–17:30 saatleri arasında 0212 709 88 11 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz.
Bulut tabanlı bir uygulamadır. Hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.
Yazılım çözümlerimiz yurt içinde standart dil paketi Türkçe olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek olarak İngilizce, Rusça, Azerice, Arapça ve Farsça dil paketlerini de satın alarak kullanabilirsiniz.

Hemen Deneyin!

Ücretsiz bir şekilde demo sürümlerimizi denemek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.
POS Mağaza Yönetim

Kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızda yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgilere ve açıklama metinlerinden ulaşabilirsiniz.